phone zoomin

Filtry kieszeniowe

Klimatyzacja i wentylacja

Chcąc skutecznie zadbać o czystość powietrza w swoim zakładzie produkcyjnym lub warsztacie, należy sięgnąć po sprawdzone, cieszące się zaufaniem oraz polecane technologie.

W naszym katalogu, w którym znajdują się rozwiązania zaprojektowane z myślą o przedsiębiorcach działających w różnych dziedzinach przemysłu, znajdą Państwo efektywne i bardzo wydajne filtry kieszeniowe – wstępnego oraz dokładnego stopnia oczyszczania. Charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, co sprawia, że świetnie radzą sobie z separacją frakcji z dymu i sadzy oraz z eliminowaniem zanieczyszczeń przemysłowych z powietrza. Wysoka skuteczność filtrów kieszeniowych, to rezultat zastosowania odpowiednio dobranych materiałów.

Włóknina jest podzielona na segmenty, a użyte włókna syntetyczne zapewniają skuteczność w oczyszczaniu powietrza na poziomie od 40% do ponad 95%. Co więcej – elementy robocze wykonane z syntetycznych materiałów nie mają tendencji do szybkiego zużywania się, przecierania i rozdzierania. Cała konstrukcja opiera się na ramie z metalu lub z tworzywa sztucznego, a możliwość wykonania jej w rozmiarze zgodnym z indywidualnym zamówieniem Klienta, to kolejny, niezaprzeczalny atut naszej oferty.

W zależności od zamawianej klasy filtracji (G3, G4, F5, F6, F7, F8 lub F9), rozwiązanie to ma analogiczną, odpowiadającą danej kategorii ilość kieszeni.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do zamówienia filtrów kieszeniowych wykonanych na wymiar. Z pomocą naszych doradców, z pewnością z łatwością dobiorą Państwo rozwiązania odpowiadające potrzebom i pozwalające na skuteczne oczyszczenie powietrza z pyłów, dymu lub sadzy.


Skontaktuj się z naszym sprzedawcą, aby złożyć zamówienie Skontaktuj się z naszym sprzedawcą powrót na strone główną