phone zoomin

Filtry kasetowe

Klimatyzacja i wentylacja

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas nowoczesne rozwiązania, pozwalały na skuteczne i wydajne oczyszczanie powietrza.

Wśród proponowanych pozycji znajdą Państwo również niezawodne filtry kasetowe w klasach G3, G4, F5,F6 oraz F7. Ich głównym zadaniem jest wstępna separacja frakcji z zanieczyszczeń przemysłowych, pyłków roślinnych, sadzy, piasku, a także z pyłu pochodzącego z obrabianych lub lakierowanych elementów. Dodatkowo, stosowane są w instalacjach wentylacyjnych i klimatyzacjach – montuje się je w celu przeprowadzenia pierwszego stopnia oczyszczania powietrza, co ma znaczący wpływ na żywotność separatorów wysokiej skuteczności.

Prezentowane filtry kasetowe wykonane są z solidnych i wytrzymałych materiałów, dobranych z myślą o uzyskaniu jak najlepszych rezultatów w trakcie działania. W naszym katalogu znajdą Państwo zarówno gładkie, jak i plisowane modele, w ramie kartonowej, metalowej lub z tworzywa sztucznego, dobieranej zgodnie z zamówieniem Klienta. Możliwość wybrania jednego z szerokiej gamy dostępnych wariantów sprawia, że zakupić można filtr kasetowy o pożądanych wymiarach, co zdecydowanie ułatwi jego montaż w odpowiednim miejscu oraz wpłynie pozytywnie na wydajność i efektywność działania.

Decydując się na sprzedawane przez nas rozwiązania dla przemysłu, decydują się Państwo na inwestycję w instalacje wentylacyjno-klimatyzacyjne spełniające ścisłe normy.

 

 

Skontaktuj się z naszym sprzedawcą, aby złożyć zamówienie Skontaktuj się z naszym sprzedawcą powrót na strone główną