phone zoomin

Maty filtracyjne

Klimatyzacja i wentylacja

Przygotowana przez nas oferta skierowana jest zarówno do naszych obecnych, jak i przyszłych Klientów, poszukujących efektywnych, wydajnych i skutecznych rozwiązań. Nasze produkty idealnie nadają się do natychmiastowego użycia, stanowią integralny element systemu odpylającego.

W sprzedaży znajdują się pierwszej klasy maty filtracyjne, wykonane z różnych materiałów i dostępne w szerokiej gamie gramatur. Jest to rozwiązanie wykorzystywane do wstępnej separacji pyłów, dostępne w klasach:

Znajdują one zastosowanie w wielu zakładach przemysłowych, zarówno tych bardzo dużych, jak i mniejszych. Pozwalają na wstępne wyeliminowanie pyłów, dymu, i sadzy powstających w wyniku obróbki surowców. Wyłapują dużą część frakcji, odciążając kolejne elementy systemu. Są wytrzymałe i dobrze znoszą intensywną, codzienną eksploatację. Co ważne, w naszym katalogu znajdą Państwo maty filtracyjne zróżnicowane pod względem wymiarów, dostępne i dostarczane  w postaci belek.

Poniżej znajdują się informacje dotyczące klas, gramatur oraz kolorów dostępnych w tej kategorii systemów odpylających.

Serdecznie zapraszamy do zakupu, a w przypadku pytań dotyczących mat filtracyjnych, znajdujących się w naszej ofercie – do kontaktu z naszymi doświadczonymi handlowcami.

 

Skontaktuj się z naszym sprzedawcą, aby złożyć zamówienie Skontaktuj się z naszym sprzedawcą powrót na strone główną