phone zoomin

Filtry workowe i rękawy filtracyjne

Odpylanie

Proponowane w tej kategorii produkty niezmiennie cieszą się popularnością oraz zaufaniem Klientów działających w najróżniejszych branżach. Dzięki możliwości zamówienia dowolnego rozmiaru i rodzaju wykończenia, każdy filtr workowy może zostać bez trudu dopasowany do projektowanego zastosowania, bez konieczności późniejszego modyfikowania gotowego wyrobu.

Dostępne worki i rękawy filtracyjne, stosowane w odpylaniu przemysłowym, spełniają wyśrubowane normy względem zarówno jakości wykonania, swoich właściwości użytkowych, jak i parametrów technicznych. W rezultacie, po nasze filtry workowe i rękawy chętnie sięgają Klienci posiadający przedsiębiorstwa zbożowo-młynarskie, warsztaty zajmujące się obróbką drewna, firmy produkujące cement, a także ciepłownie, zakłady chemiczne oraz wiele innych podmiotów.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dbamy o to, aby każdy worek filtracyjny, rękaw oraz wkład, który sprzedajemy, spełniał swoje zadanie i pozwalał na efektywną separację nawet bardzo drobnych frakcji. Proponowany asortyment może być wykonany z szerokiej gamy materiałów, takich jak:

Dzięki zastosowaniu tworzyw o zróżnicowanych właściwościach fizycznych i chemicznych, bez trudu dobiorą Państwo najodpowiedniejszy wariant zamawianego systemu filtracyjnego – worka, rękawa lub wkładu. Szyte są one na wymiar, na indywidualne zamówienie, zgodnie z przekazanymi przez Klienta parametrami technicznymi. Dodatkowo, mogą zostać wyposażone w denko, ucho, pierścień lub inny rodzaj wzmocnienia. W rezultacie, podczas codziennej eksploatacji, filtry workowe i rękawy nie mają tendencji do szybkiego niszczenia się, przecierania oraz rozdzierania, doskonale separują pył powstający w wyniku procesów obróbczych. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż i krój zaprojektowano tak, aby ich zamontowanie nie sprawiało żadnych problemów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doradzą w kwestii dobrania najlepszego rozwiązania – rękawa filtracyjnego, worka lub wkładu, wykonanego z najodpowiedniejszego tworzywa. Duży wybór, elastyczność oferty oraz korzystne ceny są w naszym przypadku niezaprzeczalnymi atutami, zachęcającymi Klientów do współpracy.

 

Skontaktuj się z naszym sprzedawcą, aby złożyć zamówienie Skontaktuj się z naszym sprzedawcą powrót na strone główną