phone zoomin

Filtry patronowe

Odpylanie

Niezawodne i doskonale sprawdzające się w zakładach przemysłowych –rozwiązania prezentowane w tej kategorii z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Filtry patronowe znajdujące się w katalogu oferowanych przez nas produktów posiadają liczne atuty i są chętnie wykorzystywane wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność eliminowania pyłów, dymu i sadzy, powstających podczas procesów technologicznych związanych z obróbką surowców – tworzyw sztucznych lub metalu, z malowaniem proszkowym, piaskowaniem lub śrutowaniem.

Głównym zadaniem filtrów patronowych jest separacja lekkich pyłów i frakcji mogących mieć niekorzystny wpływ zarówno na jakość wytwarzanych produktów, jak i kondycję powietrza w pomieszczeniach. Użyte do ich wykonania, wysokiej jakości materiały – poliester (PES), poliakryl(PAN) oraz celuloza (papier filtracyjny) sprawiają, że każdy model jest wyjątkowo wytrzymały i dobrze znosi działanie niekorzystnych czynników, wypełniając swoje zadanie w stu procentach. Dla uzyskania jeszcze lepszych parametrów, istnieje możliwość zastosowania na powierzchni powłok uszlachetniających – antyelektrostatycznych, wodoodpornych lub olejoodpornych.

Oddawane w Państwa ręce filtry patronowe stanowią jedno ze skuteczniejszych rozwiązań dedykowanych branży przemysłowej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty i zaopatrzenia się w te wydajne i efektywne separatory lekkich pyłów.

 


Skontaktuj się z naszym sprzedawcą, aby złożyć zamówienie Skontaktuj się z naszym sprzedawcą powrót na strone główną